Regate
Prijave
Prijava za regatu
Prijave LOŠINJ SPRING REGATTA
Group by
None
klub
Klasa
zemlja
Broj
Ime i prezime kormilara
spol
God.rođenja
klub
Klasa
zemlja
Broj
Ime i prezime kormilara
spol
God.rođenja
No records
JK JUGO
ILCA6
CRO
211996
DOROTEA SPIŠIĆ
Ž
2004
JK JUGO
ILCA6
CRO
192489
PATRIK SPIŠIĆ
M
2006
JK JUGO
ILCA6
CRO
220711
BARBORA ČULMANOVA
Ž
2006
JK JUGO
ILCA4
CRO
209858
GRIGOR PETTENER
M
2007
JK JUGO
ILCA4
CRO
150428
MARTIN ČULMAN
M
2009
JK JUGO
ILCA6
CRO
0
PETAR ĐAKULOVIĆ
M
1989
JK JUGO
ILCA4
CRO
152
ROKO DRAGOSLAVIĆ
M
2009
JK SPLIT
ILCA6
CRO
211911
Šime Bosna Rusković
M
2008
JK SPLIT
ILCA6
CRO
211950
Niko Plećaš
M
2009
JK SPLIT
ILCA6
CRO
211312
Toma Grubišić
M
2010
JK SPLIT
ILCA4
1
Toma Smirčić
M
2010
JK SPLIT
ILCA4
CRO
216063
Roko Tomšić
M
2009
JK SPLIT
ILCA4
CRO
211911
Marta Tudor
Ž
2009
JK SPLIT
ILCA4
CRO
218063
Tereza Buličić
Ž
2008
JK SPLIT
ILCA4
CRO
216068
Rita Kljaković Gašpić
Ž
2010
JS PGŽ
ILCA4
CRO
204263
Sara Mavrić
Ž
2007
JS PGŽ
ILCA6
CRO
153804
Darijan Carlos Komljen
M
2006
JS PGŽ
ILCA4
CRO
209534
Niko Braut
M
2008
JS PGŽ
ILCA4
CRO
220692
Siniša Splait
M
2009
JS PGŽ
ILCA4
CRO
215434
Karlo Ugrin
M
2009
JK LABUD
ILCA4
CRO
211885
JOSIP TAFRA
M
2007
JK LABUD
ILCA4
CRO
217897
MARIN LJUBIČIĆ
M
2006
JK MORNAR
ILCA4
CRO
217117
Marin Trumbic
M
2008
JK MORNAR
ILCA4
CRO
217717
Antea Aljuevic
M
2008
JK MORNAR
ILCA4
CRO
211191
Toma Maric
M
2008
JK MORNAR
ILCA4
CRO
210111
Mislav Barcot
M
2008
JK MORNAR
ILCA4
CRO
21771
Vito Sulj
M
2023
JK TROGIR
ILCA4
CRO
220711
Max Čarija
M
2008
JK HORIZONT
ILCA4
Cro
2
Marko Legović
M
2009
JK HORIZONT
ILCA4
CRO
211544
Nika Fornažar
Ž
2008
JK ULJANIK PULA
ILCA4
CRO
213369
Edi Jurman
M
2008
JK ULJANIK PULA
ILCA4
CRO
218249
Karla Blašković
Ž
2008
JK ULJANIK PULA
ILCA4
ITA
211336
Lucija Belušić
Ž
2009
JK ULJANIK PULA
ILCA7
CRO
219774
Tedi leonardelli
M
2006
JD VAL
ILCA4
CRO
211882
Niko Katunar
M
2010
JD VAL
ILCA4
CRO
210744
Dora Svast
Ž
2010
JK OPATIJA
ILCA4
CRO
0
Maro Bratonja
M
2008
JK OPATIJA
ILCA4
CRO
11
Ricardo Juretic
M
2009
JK OPATIJA
ILCA4
CRO
207386
Luka Smokrovic
M
2009
JK OPATIJA
ILCA4
CRO
198482
Mihael Brcic
M
2008
YACHT CLUB ZAGREB
ILCA4
CRO
210747
Ivo Domijan
M
2008
JK VEGA
ILCA4
CRO
193614
Vito Frianjić
M
2008
JK VEGA
ILCA4
CRO
189508
Ivano Rovis
M
2009
JK VEGA
ILCA4
CRO
185824
Ian Prašina Beever
M
2010
JK ISTRA
ILCA6
CRO
218955
VAL MATULJA
M
2007
JK ISTRA
ILCA6
CRO
207812
TIN MATULJA
M
1989
Prijava
Zapamti me
Prijava
Zaboravili ste korisničko ime?
Zaboravili ste lozinku?
Regate
Prijave
Prijava za regatu